Konsultacja Psychologiczna

Na początku oferuję konsultację psychologiczną, która może zająć jedną lub więcej sesji, zazwyczaj jest to około trzech spotkań. Celem wstępnej konsultacji jest zbadanie powodów, dla których dana osoba poszukuje pomocy terapeutycznej, oraz ustalenie czy psychoterapia jest wskazana w danej sytuacji.

konsultacje_psychologiczne
Psychoterapia Indywidualna

Konsultacja psychologiczna może prowadzić do decyzji o podjęciu psychoterapii. Długość trwania psychoterapii jest rożna. Niektóre osoby decydują się na kilka sesji, w ramach których chcą zająć się specyficznym problemem. Inne decydują się na dłuższy kontakt, ponieważ czują, że rozwiązanie ich problemów może wymagać długoterminowego zaangażowania. Decyzja o długości terapii, jak i częstotliwości spotkań może być ustalona na początku lub w trakcie trwania psychoterapii.

psychoterapia_indywidualna


Konsultacje Psychologiczne/Psychoterapia on-line.

Konsultacje i psychoterapia on-line odbywają się poprzez Skype i są formą pomocy oferowaną osobom, które nie są w stanie spotykać się w gabinecie na przykład z powodu pobytu za granicą, choroby lub niepełnosprawności.
Pomimo swojej formy konsultacje i terapia on-line podlegają tym samym zasadom jak spotkania w gabinecie.

konsultacje_psychologiczne_psychoterapia_online


Terapia Par i Małżeństw.

Terapia par i małżeństw jest ofertą dla osób, które chciałyby wspólnie pracować nad rozwiązaniem trudności w ich zwiazku.
Celem terapii jest pomóc partnerom w zrozumieniu i rozwiązaniu konfliktów w ich relacji, oraz wyposażenie ich w narzędzia pozwalające lepiej się komunikować, negocjować różnice i rozwiązywać problemy w konstruktywny i bardziej dojrzały sposób.
Terapia par jest prowadzona przez jednego lub dwóch terapeutów. W moim gabinecie prowadzę ją samodzielnie lub we współpracy z psycholog Olgą Surmą.
Czas trwania terapii może być różny. Czasami wystarczy kilka wspólnych sesji by przetrwać kryzys. Innym razem, gdy problemy są głębsze, ich rozwiązanie może zająć dłuższy czas i wymagać zaangażowania partnerów nawet przez kilka miesięcy.

terapia_par